TRX

23.02.2018.

Tātad Tu esi izlēmis izveidot mājas trenažieru zāli. Tu pat atradi vajadzīgās aplikācijas mājas treniņiem. Tagad Tev ir nepieciešami treniņu inventārs, taču ir divi faktori, kas neļauj ātri to iegādāties – platība un budžets – taču visu pareizi izplānojot, Tev ir iespēja izveidot perfektu studiju treniņiem mājas apstākļos, atbilstoši Taviem mērķiem un vēlmēm.

Lasīt vairāk
26.01.2018

Katru gadu pasaulē slavenā Victoria Secret modes skate sniedz motivāciju tūkstošiem sieviešu, radot jautājumu: kā Victoria Secret eņģeļi uztur sevi formā un kā modeles trenējās pirms kāpšanas uz modes skates mēles. Protams, vienas atbildes uz šo jautājumu nav un, pateicoties Instagramam, mums ir iespēja ielūkoties uz dažām Eņģeļu treniņu rutinām.

Lasīt vairāk

WELCOME TO TRX FOR YOGA. Transform your yoga practice with TRX - the training system that helps you tame gravity.

Lasīt vairāk

WELCOME TO TRX FOR MMA. The harder you hit the straps, the harder they hit the mat. Get fight ready with TRX.

Lasīt vairāk

WELCOME TO TRX FOR CYCLING. Your legs do the work. Your core wins the race. Get stronger with the TRX personalized training system.

Lasīt vairāk

TRX piekares sistēmas lietošanas seši grēki

TRX® PRO komplekts

Domāts fitnesa profesionāļiem, kas meklē ideālu risinājumu, lai trenētu savus klientus dažādos noslodzes līmeņos jebkurā vietā.

Apskatīt produktu

Ir vairākas lietas no kurām dzīvē ir pieņems izvairīties, piemēram, melni kaķi. Un svešinieki ar konfektēm. Runāt par politiku ar savas jaunās draudzenes vecākiem. Un ir vēl kādas lietas no kurām nepieciešams izvairīties savu treniņu laikā ar TRX treniņu sistēmu. Mēs tos saucam par sešiem TRX grēkiem - lietas, kuras ir jāievēro, lai izvairītos no negadījumiem un pat traumām.

Lasīt vairāk

Top 3 iemesli kāpēc būtu jātrenējas ar TRX® treniņu sistēmu

TRX® HOME mājas komplekts

Paredzēts efektīvam, profesionālam treniņam mājās vai jebkur citur ārpus fitnesa kluba. Noderēs visiem, kas vēlas nostiprināt muskuļus, uzlabot lokanību un vispārējo ķermeņa veselību.

Apskatīt produktu
17.05.2013

Pastāv daudz dažādu iemeslu, kāpēc mums vajadzētu izvēlēties trenēties ar TRX piekares treniņu. Šajā video TRX pārstāvis Kriss Frankels definē trīs iemeslus, kāpēc gan sportistiem, gan jebkuram fizisko aktivitāšu fanam vajadzētu iekļaut šo sistēmu savā treniņā.

Lasīt vairāk
TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.