Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

LABĀKĀ FITNESA DĀVANA VECVECĀKIEM

TRX® HOME2 mājas komplekts

Paredzēts efektīvam, profesionālam treniņam mājās vai jebkur citur ārpus fitnesa kluba. Noderēs visiem, kas vēlas nostiprināt muskuļus, uzlabot lokanību un vispārējo ķermeņa veselību.

Apskatīt produktu
15.11.2018.

Dāvanu izvēlē vecvecākiem ir visai sarežģīts process. Ja vēlies atrast kaut ko noderīgu un jaunu, kas var uzlabot viņu dzīves kvalitāti - izvēlē nebūt nav viegla. Grūti ir atrast kaut ko, kas atbilstu visiem šiem kritērijiem, taču TRX piekares sistēma cenšas apmierināt visas vēlmes. Izlasi šos piecus iemeslus, kāpēc TRX piekares sistēma ir vislabākā fitnesa dāvana vecvecākiem.

Lasīt vairāk

5 iemesli, kāpēc ieviest jogu savā treniņu rutīnā

TRX Jogai digitālais kurss

Kurss ir pieejams partnera IDEA interneta vietnē, kur arī notiks reģistrācija un apmaksa. Pieteikties

Apskatīt produktu
09.10.2018

Pavisam nesen TRX FOR YOGA digitālais kurss ir pieejams arī Baltijā, tāpēc tas ir ideāls brīdis, lai parunātu par to, kāpēc joga ir neatņemama labas pašsajūtas sastāvdaļa. Trenere un TRX FOR YOGA advokāte Shauna Harrison saka, ka jogā ir viss, kas palīdz atbrīvoties no ikdienas domām un sajust labāk savu ķermeni un kā tas kustas. "Joga ir domāta, lai apvienotu cilvēku ar savu elpošanu."

Lasīt vairāk
06.07.2018.

TRX MAPS uzrāda tādus rādītājus kā mobilitāti, muskuļu aktivizāciju, stāju un simetriju un vispārējo kustības kvalitāti 30 sekunžu laikā, izpildot kotrolvingrinājumu, kas ir trīs pietupieni, turot rokas virs galvas, un rezultāti nekavējoties tiek nosūtīti uz personīgo e-pastu ar noteiktiem personalizētiem koriģējošajiem vingrinājumiem, kas vērsti uz vājo vietu uzlabošanu.

Lasīt vairāk
18.05.2018.

Maija pirmajā nedēļas nogalē Austinā, Teksasā norisinājās ikgadējais TRX Samits, kur pulcējās ap 500 treneri, grupu instruktori, profesionāļi un master treneri no visas pasaules. Enerģijas pilnā gaisotne bija jūtama no brīža, kad visi samita dalībnieki ienāca plašajā telpā, kas bija piepildīta ar TRX piekares sistēmas rāmjiem, kuri bija aprīkoti ar simtiem TRX piekares sistēmām, viesu savstarpēja tērzēšana un dzelten-melnās krāsas visapkārt.

Lasīt vairāk
06.04.2018.

Lielākajai daļai slavenību treniņi nav risinājums. Jautājums nav par to, vai viņi trenēsies, bet kur viņi trenēsies. Kaut arī dažas pasaules zvaigznes nepievērš uzmanību paparaci klātbūtnei, apmeklējot fitnesa klubus publiskās vietās, daudzas pasaulē slavenas personas dod priekšroku mājas fitnesa zālēm.

Lasīt vairāk
14.03.2018.

ASV karaspēkos ir dažādai militārie spēki, bet ir arī elitārā Jūras Kara flote, kurai jāprot veikt kara darbības jebkuros apstākļos, taču īpaša vērība tiek veltīta apmācībai uz ūdens. TRX dibinātājs Randijs Hetriks, bijušais ASV jūras Kara flotes vadītājs, saka, ka jūras flotē trenējas kā profesionāli atlēti, lai vienmēr būtu gatavi jebkurai misijai. Tomēr civiliedzīvotāji arī var pildīt daudzus no jūras flotē apgūstamajiem vingrojumiem mājas apstākļos – viss, kas nepieciešams ir TRX piekares sistēma.

Lasīt vairāk
23.02.2018.

Tātad Tu esi izlēmis izveidot mājas trenažieru zāli. Tu pat atradi vajadzīgās aplikācijas mājas treniņiem. Tagad Tev ir nepieciešami treniņu inventārs, taču ir divi faktori, kas neļauj ātri to iegādāties – platība un budžets – taču visu pareizi izplānojot, Tev ir iespēja izveidot perfektu studiju treniņiem mājas apstākļos, atbilstoši Taviem mērķiem un vēlmēm.

Lasīt vairāk
26.01.2018

Katru gadu pasaulē slavenā Victoria Secret modes skate sniedz motivāciju tūkstošiem sieviešu, radot jautājumu: kā Victoria Secret eņģeļi uztur sevi formā un kā modeles trenējās pirms kāpšanas uz modes skates mēles. Protams, vienas atbildes uz šo jautājumu nav un, pateicoties Instagramam, mums ir iespēja ielūkoties uz dažām Eņģeļu treniņu rutinām.

Lasīt vairāk

Vēlamies Jūs iepazīstināt ar TRX viedierīču aplikāciju, kuras mērķis ir Jums palīdzēt trenēties gudrāk.

Lasīt vairāk

Kari Pearce ir Sieviete CrossFittere #1 visā pasaulē!

TRX® DUO Trainer komplekts

TRX jaunākais produkts visiem patiesiem sporta entuziastiem! Tas ir veidots pēc klasiskiem vingrošanas riņķiem, kas ļauj izpildīt dažādus vingrinājumus karājoties (pull-ups, dips, muscle ups).

Apskatīt produktu

Kari Pearce savā ikdienas sporta rutīnā TRX treniņu rīkus izmanto jau gadiem ilgi – sākumā kā vingrotāja, bet tagad kā viena no pasaules labākajām CrossFit atlētēm.

Lasīt vairāk

WELCOME TO TRX FOR YOGA. Transform your yoga practice with TRX - the training system that helps you tame gravity.

Lasīt vairāk

WELCOME TO TRX FOR MMA. The harder you hit the straps, the harder they hit the mat. Get fight ready with TRX.

Lasīt vairāk

WELCOME TO TRX FOR CYCLING. Your legs do the work. Your core wins the race. Get stronger with the TRX personalized training system.

Lasīt vairāk

WELCOME TO TRX FOR MALE. Work your upper body with moves designed to tone and define. Build your legs and glutes with tailored lower body exercises. Strengthen your core with every move. No matter your fitness goals, TRX uses the body you have to create the body you want.

Lasīt vairāk

WELCOME TO TRX FOR WOMEN. Use the body you have to create the body you want with the TRX training system.

Lasīt vairāk

WELCOME TO TRX FOR RUNNERS! See how TRX can build your leg strength and core stability so you can propel yourself to a new PR.

Lasīt vairāk

Pirms trīs gadiem TRX uzsāka tiesas procesu ar uzņēmumu WOSS Enterprises par TRX intelektuālā īpašuma izmantošanu (Ar intelektuālo īpašumu apzīmē dažādus nemateriālus labumus, zināšanas un pieredzi). 2017. gada 30. martā federālā tiesa pasludināja tiesas spriedumu – WOSS Enterprises pārkāpj vienu no TRX svarīgākajiem patentiem un divām reģistrētām preču zīmēm. Tas bija liels pavērsiens TRX zīmola vēsturē.

Lasīt vairāk

TRX PINK HOME - iespēja palīdzēt

TRX PINK HOME komplekts

Paredzēts efektīvam, profesionālam treniņam mājās vai jebkur citur ārpus fitnesa kluba. Noderēs visiem, kas vēlas nostiprināt muskuļus, uzlabot lokanību un vispārējo ķermeņa veselību. Pērkot TRX Pink mājas komplektu, 10% no Tava pirkuma vērtības tiek ziedoti organizācijai "Bright Pink", kas palīdz sievietēm izārstēties no krūts vēža!

Apskatīt produktu

Tikai rīkojoties mēs varam palīdzēt, tad kāpēc atlikt uz rītdienu? Sadarbībā ar Bright Pink®, TRX ir izstrādājis PINK sēriju, lai palīdzētu atbalstīt tos, kuru ir skāris krūts un olnīcu vēzis. Par katru pārdoto TRIX PINK, TRX ziedo 10% no pirkuma Bright PINK®.

Lasīt vairāk

Kā atšķirt TRX viltojumu?

TRX® Tactical Gym Komplekts

Visizturīgākā un progresīvākā TRX treniņu sistēma, kas paredzēta militārā līmeņa atlētiem, kas vēlas attīstīt spēku, izturību. Paredzēts vissmagākajiem ekspluatācijas apstākļiem.

Apskatīt produktu

Arvien vairāk parādās dažādi TRX produktu viltojumi. Esi uzmanīgs, tiem ir zema kvalitāte un tie var būt bīstami veselībai. Pārliecinies, ka iegādājies oriģinālo TRX produktu. Šeit svarīgākie punkti, pēc kā vari atpazīt oriģinālu produktu no viltojuma.

Lasīt vairāk

TRX piekares sistēmas lietošanas seši grēki

TRX® PRO komplekts

Domāts fitnesa profesionāļiem, kas meklē ideālu risinājumu, lai trenētu savus klientus dažādos noslodzes līmeņos jebkurā vietā.

Apskatīt produktu

Ir vairākas lietas no kurām dzīvē ir pieņems izvairīties, piemēram, melni kaķi. Un svešinieki ar konfektēm. Runāt par politiku ar savas jaunās draudzenes vecākiem. Un ir vēl kādas lietas no kurām nepieciešams izvairīties savu treniņu laikā ar TRX treniņu sistēmu. Mēs tos saucam par sešiem TRX grēkiem - lietas, kuras ir jāievēro, lai izvairītos no negadījumiem un pat traumām.

Lasīt vairāk

Pirmo reizi Krievijā! Īpašs pasākums TRX sertificētiem instruktoriem! 17.augustā, Maskavā

TRX® PRO komplekts

Domāts fitnesa profesionāļiem, kas meklē ideālu risinājumu, lai trenētu savus klientus dažādos noslodzes līmeņos jebkurā vietā.

Apskatīt produktu
10.07.2013

Pievienojies atraktīvākajiem un enerģiskākajiem TRX treneriem! Īpašs pasākums tikai TRX sertificētiem instruktoriem! 17.augusta, Maskavā.

Lasīt vairāk

TRX Rip Trainer ™ elastīgās pretestības princips - VIDEO

TRX® Rip Trainer

Rip Trainer piedāvā unikālu kombināciju - rotācijas pretestības, stabilitātes un koordinācijas treniņu jebkurā vietā un ir piemērots visiem fitnesa līmeņiem.

Apskatīt produktu
18.06.2013

Noskaties TRX Rip Trainer direktora Pete Holman izveidoto video, kurā tas paskaidro kā iegūt eksplozīvu spēku visam ķermenim, lielisku kardio izturību un muskuļu tonusu, izmantojot TRX Rip Trainer elastīgās pretestības principu.

Lasīt vairāk

Top 3 iemesli kāpēc būtu jātrenējas ar TRX® treniņu sistēmu

TRX® HOME2 mājas komplekts

Paredzēts efektīvam, profesionālam treniņam mājās vai jebkur citur ārpus fitnesa kluba. Noderēs visiem, kas vēlas nostiprināt muskuļus, uzlabot lokanību un vispārējo ķermeņa veselību.

Apskatīt produktu
17.05.2013

Pastāv daudz dažādu iemeslu, kāpēc mums vajadzētu izvēlēties trenēties ar TRX piekares treniņu. Šajā video TRX pārstāvis Kriss Frankels definē trīs iemeslus, kāpēc gan sportistiem, gan jebkuram fizisko aktivitāšu fanam vajadzētu iekļaut šo sistēmu savā treniņā.

Lasīt vairāk

TRX treniņprogramma hokejistiem

TRX® HOME2 mājas komplekts

Paredzēts efektīvam, profesionālam treniņam mājās vai jebkur citur ārpus fitnesa kluba. Noderēs visiem, kas vēlas nostiprināt muskuļus, uzlabot lokanību un vispārējo ķermeņa veselību.

Apskatīt produktu
17.03.2013

Šis komplekss būs efektīva hokejistu ikdienas treniņa sastāvdaļa, ar to var papildināt gan gatavo programmu, gan izpildīt atsevišķi trīs piegājienos, katru apmēram četras minūtes.

Lasīt vairāk

TRX vingrinājumu programma muguras un vēdera dziļajai muskulatūrai.

TRX® PRO komplekts

Domāts fitnesa profesionāļiem, kas meklē ideālu risinājumu, lai trenētu savus klientus dažādos noslodzes līmeņos jebkurā vietā.

Apskatīt produktu
15.04.2013

Tuvojas vasara un gribas atgūt formu? Iekļauj šo efektīvo un iedarbīgo programmu savā treniņu plānā 2 – 3 reizes nedēļā viena mēneša garumā.

Lasīt vairāk

Pieci TRX vingrinājumi basketbolistiem /VIDEO/

TRX® HOME2 mājas komplekts

Paredzēts efektīvam, profesionālam treniņam mājās vai jebkur citur ārpus fitnesa kluba. Noderēs visiem, kas vēlas nostiprināt muskuļus, uzlabot lokanību un vispārējo ķermeņa veselību.

Apskatīt produktu
12.04.2013

Noskaties šo “nāvīgo” treniņprogrammu basketbolistiem, kas veidota ar mērķi uzlabot kardiovaskulāro izturību un stiprināt dziļos muskuļus.

Lasīt vairāk

Rip Trainer - TRX piekares sistēmas turpinājums

TRX® Rip Trainer

Rip Trainer piedāvā unikālu kombināciju - rotācijas pretestības, stabilitātes un koordinācijas treniņu jebkurā vietā un ir piemērots visiem fitnesa līmeņiem.

Apskatīt produktu
01.04.2013

Ar TRX piekares sistēmu pazīstami ir daudzi, tā ir iekarojusi vairumu fitnesa klubu un savu popularitāti tikai palielina, tagad ir laiks fitnesa klubus iekarot arī TRX Rip Trainer.

Lasīt vairāk
TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.