Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

7 Victoria Secret Eņģeļu treniņi, kuri Tev jāizmēģina

26.01.2018

Katru gadu pasaulē slavenā Victoria Secret modes skate sniedz motivāciju tūkstošiem sieviešu, radot jautājumu: kā Victoria Secret eņģeļi uztur sevi formā un kā modeles trenējās pirms kāpšanas uz modes skates mēles. Protams, vienas atbildes uz šo jautājumu nav un, pateicoties Instagramam, mums ir iespēja ielūkoties uz dažām Eņģeļu treniņu rutinām.

Portugāļu modele Sāra Sampaio (Sara Sampaio) pievērsās pilates nodarbībām, lai nostiprinātu savu vēdera muskulatūru īsi pirms lielā šova. Šāds paņēmiens ir zinātniski pamatos, ņemot vērā Medicine & Science in Sports & Exercise pētījumu, kurā tika konstatēts, ka sievietes, kuras izgājušas 36 nedēļu pilašu plānu, nostiprinājušas taisno vēdera muskuli (rectus abdominis) vidēji par 21%. 

 

 

Lai sagatavotos savam iznācienam, Victoria Secret modes skates ilggadējā dalībniece Džordžija Fovlera (Georgia Fowler) izmanto Quad Sled trenažieri. Sled trenažieris ir paredzēts stumšanas un vilkšanas vingrinājumiem, lai uzlabotu izturību un spēkuun veiklību. Tas ir viegli lietojams – vienkārši satver rokturus un stum uz priekšu! Šis gan ir viens no tiem fitnesa aprīkojumiem, kas nav pieejams ikvienam mājās (protams, ja vien tu neesi slavenība, kurai pieder lidmašīna un liela trenažieru zāle kādā angārā), taču, ja Sled trenažieris ir pieejams Tavā fitnesa klubā un studijā, vari droši izmēģināt Eņģeļa Fovleras treniņu.

 

georgia

 

Angolas modele Marja Borges (Maria Borges) savā treniņu rutīnā izmanto gan spēka treniņus, gan kardio. Savā Instagram kontā, Borges dalās ar savām fiziskajām aktivitātēm, sniedzot vērtīgus padomus un motivējot sievietes pievērsties sportam. Borges uzskata, ka lai arī ko Tu darītu, galvenais ir būt kustībā!

 

 

Šajās dienās, šķiet, ka katra Victoria Secret modele nodarbojas ar boksu, bet Brazīlijas modele Adriana Lima  ir šī zīmola visplašāk zināmā boksa fane. Kāpēc bokss ir tik populārs? Jo tas paātrina metabolismu, uzlabo sirds un asinsvadu darbību, uzlabo koordināciju un mazina stresu... kā arī tas liek Tev izskatīties labāk! Vienīgais negatīvais aspekts ir tāds, ka Tev būs nepieciešama boksa soma un treniņu partneris, lai sasniegtu labākus rezultātus.

 

 

Visiem patīk labs planks, tai skaitā Victoria Secret modelēm. Ķīniešu modele Ming Xi savā treniņu rutīnā pirms izgājiena uz skatuves iekļauj dažādas planka variācijas. Planks ir lielisks statisks vingrinājums, jo to ir iespējams pielāgot ikvienam pēc savām spējām.

 

mingxi

 

Ņujorkas Dogpound trenažieru zāles īpašniece Kirk Myers pagājušajā gadā trenējusi visus Victoria Secret šova eņģeļus. Myers vienmēr dalās ar Eņģeļu treniņiem savā Instagram kontā, iekļaujot tajos arī vingrinājumus ar pretestības gumijām. Vēlies pietupienus vai izklupienus uz sānu padarīt sarežģītākus? Izmanto šīs modeles paņēmienu – izmanto pretestības gumijas! Kā izmantot pretestības gumijas, iepazīstinās modele Cami Morrone!

 

 

Lai gan pēdējā Victoria Secret skatē viņa nepiedalījās, 11 kartēja šova dalībniece Izabel Goulart ir iecienījusi savā treniņu procesā iekļaut TRX piekares sistēmu. Goulart regulāri publicē savus TRX treniņus savā Instagram kontā, nevainojami izpildot visai sarežģītus vingrinājumus. Modeles regulāri ceļo apkārt visai pasaulē, tāpēc TRX piekares sistēma ir lielisks risinājums, tā kā tas ir viegli salokāms un neaizņem daudz vietas ceļojumu somā. 

 

 

Galu galā varam secināt, ka Eņģeļi savu satriecošo augumu uztur, pateicoties ģenētikai, sabalansētam uzturam un treniņiem. Ja ari Tu vēlies izmēģināt treniņu programmas, kuras piekopj supermodeles, šīs būs lieliskas, lai tās izmēģinātu arī Tu!

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.