Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

Kā atšķirt TRX viltojumu?

TRX® Tactical Gym Komplekts

Visizturīgākā un progresīvākā TRX treniņu sistēma, kas paredzēta militārā līmeņa atlētiem, kas vēlas attīstīt spēku, izturību. Paredzēts vissmagākajiem ekspluatācijas apstākļiem.

Apskatīt produktu

Arvien vairāk parādās dažādi TRX produktu viltojumi. Esi uzmanīgs, tiem ir zema kvalitāte un tie var būt bīstami veselībai. Pārliecinies, ka iegādājies oriģinālo TRX produktu. Šeit svarīgākie punkti, pēc kā vari atpazīt oriģinālu produktu no viltojuma.

Arvien vairāk parādās dažādi TRX produktu viltojumi. Esi uzmanīgs, tiem ir zema kvalitāte un tie var būt bīstami veselībai. Pārliecinies, ka iegādājies oriģinālo TRX produktu. Šeit svarīgākie punkti, pēc kā vari atpazīt oriģinālu produktu no viltojuma. 

Kā atšķirt TRX viltojumu? 

 

Visā pasaulē, strauji pieaugot funkcionālā treniņa un TRX produktu popularitātei, arī Latvijā sāk parādīties dažādi tā plaģiāti. Turklāt pārdevēji šos produktus nekautrējas saukt par oriģināliem, piedāvājot visneticamākos stāstus par iepirkumiem tieši no rūpnīcas ASV, kas, viņuprāt, attaisno ievērojami zemāku cenu. Protams, tas viss jau būtu skaisti, ja vien neoriģināla TRX lietošana nenodarītu kaitējumu Jums pašam. Pirmkārt, tā ir produkta izturība/ilglaicība, ko drīzāk varētu saukt par produkta īslaicību. Proti, produkts virspusēji var izskatīties pietiekami labi, taču patiesībā jūs riskējat sevi savainot dēļ izmantotajiem nekvalitatīvajiem materiāliem un apstrādei - karabīnes mēdz plīst, līmējuma vietas mēdz nākt vaļā utt. Tā visa rezultātā labākajā gadījumā būs jāvingro nemitīga stresa apstākļos, uztraucoties par to, vai tūlīt, tūlīt nesalauzīsiet pirkstu, roku, kāju vai sprandu. Otrkārt, oriģinālais TRX ir jāiegādājas tikai vienreiz mūžā, kamēr pakaļdarinājumi mēdz izjukt pat pēc vienas lietošanas reizes.

 

Bet kā lai atšķir oriģinālu no pakaļdarinājuma? Lūk būs redzamākas atšķirības!

 

Cena 

Cena jaunam TRX mājas vai TRX Rip komplektam ir vidēji 260 EUR (ar atlaidi 210 EUR). 331 EUR (ar atlaidi 269 EUR) maksā TRX Force un TRX Pro komplekts. Neoriģinālie TRX produkti var maksāt pat 3 reizes lētāk.

 

Hologramma, sērijas numurs un logo 

Spīdinot uz iestrādātās TRX preču zīmes un sērijas numura UV gaismu (saukta par Black light) uz zīmes jāparādās TRX simboliem. Visbiežāk viltojumiem trūkst vai arī ir ļoti sliktas imitācijas hologramma. Oriģinālam tā atrodas uz rokturiem zem gumijas pārsega. Būtiskākā pazīme, pēc kuras tiek atpazīts oriģinālais TRX produkts, ir sērijas numurs, kas atrodams zem gumijotā logo, kas novietots virs piekares sistēmas rokturiem. Viltojumiem sērijas numuri visbiežāk ir identiski vienādi un nav katram produktam individuāli, kas norāda uz to, ka produkts nav orģinālražojums, bet gan tā atdarinājums. Savukārt uz orģinālam TRX ir redzams individuāls sērijas numurs (orģinālražojumam katram produktam tas ir atšķirīgs) ar individuālo kodu un QR kodu, kas arī atšķiras katram produktam.

Arī logo orģinālproduktam ir tikai tāds, kā redzams attēlā – uz melna fona ar baltiem burtiem rakstīts TRX, zem tā uzraksts Suspension Trainer. Orģinālprodukts nesatur nevienu citu logo elementu, piemēram, baltu līniju vai kādu citu elementu.

 

TRX viltojumi hologramma salīdzinājums

 

Iepakojums 

Viltojums lielākoties būs iesaiņots zemas kvalitātes iepakojumā, piemēram, ar šķībiem vai nekvalitatīvi salīmētiem stūriem. Tāpat arī foto uz kastes būs nedabīgā krāsā. Piedāvājam apskatīt oriģinālos TRX HOME, TRX PRO, TRX FIT UN TRX FORCE iepakojumus – TRX orģinālprodukti tiek iepakoti tikai un vienīgi šādos stingrajos iepakojumos!!!

 

 TRX iepakojums

 

TRX iepakojums

 

TRX iepakojums

 

Papildus stingrajam kartona iepakojumam TRX tiek iepakots tīklveida maisiņā. Orģinālproduktam tīklveida maisiņš ir no augstas kvalitātes materiāla, rūpīgi apstrādāts. Uz maisiņa atrodas oficiālais TRX preču zīmes logo, bez jebkādiem citiem elementiem! Orģinālajam TRX pie tīklveida maisiņa piestiprināts arī drukāts preču zīmes apstiprinājums, kas visbiežāk netiek darīts viltojumiem.

 

TRX viltojumi maisiņi salīdzinājums

 

Apdare

TRX viltojumiem komplektā ietilps apšaubāmas kvalitātes soma/maiss produkta uzglabāšanai, kā arī visas šuvju vietas ir zemas kvalitātes. Viltojumam šuvju vietās mēdz parādīties nekvalitatīvi apstrādāti un iziruši šuvuma diegu gali. Orģinālajam TRX visas šuves vienmēr tiek apstrādātas kvalitatīvi un precīzi. Zemas kvalitātes apdare arī ievērojami apdraud Jūsu drošību, jo nekvalitatīvi sašūtās viltojumu siksnas jebkurā treniņa brīdī var neizturēt slodzi, kā rezultātā Jūs variet gūt savainojumus. Turpretī orģinālprodukts vienmēr nodrošina produkta izturību un drošu treniņu. Tāpat arī logo, kas atrodas uz piekares sistēmas, orģinālproduktam ir tikai tāds, kā redzams attēlā – uz melna fona ar baltiem burtiem rakstīts TRX, zem tā uzraksts Suspension Trainer. Orģinālprodukts nesatur nevienu citu logo elementu, piemēram, baltu līniju vai kādu citu elementu.

 

TRX viltojumi siksnas salīdzinājums

 

Smaka 

Nevēlamies sacīt, ka oriģinālais TRX smaržo pēc ziediem, taču viltojumiem lielākoties ir asa un nepatīkama smaka, kas pavadīs katru treniņu.

 

Slēdzenes un materiāli 

Viltojumiem tiek izmantotas zemas kvalitātes siksnas, karabīnes un āķi. Labākajā gadījumā karabīnes vienkārši slikti saslēgsies, taču viltojumiem tās bieži lūzt un siksnas plīst līmējumu vietās. Tas arī rada lielākās traumas. Turklāt, iegādājoties jebkuru no TRX produktiem, pievērs uzmanību detaļām viltojumiem var pamanīt vizuālus defektus šķībus griezumus, nekvalitatīvu līmējumu, šuves u.tml. Oriģinālam nav, kur piesieties :). 

 

 

Viltojumiem karabīņu kniedes visbiežāk ir melnā krāsā, tāpat kā visa karabīne. Orģinālproduktam tikai pati karabīne ir melnā krāsā - kniedes ir metāliskā krāsā!

 

Ko par TRX piekares sistēmu saka sertificētais TRX treneris Baltijas valstīs un DCH treneris Ralfs Upmanis: „Savu pirmo TRX piekares sistēmu iegādājos vēl laikā, kad funkcionālā vingrošana nebija ne tuvu popularitātes zenītam. Produkts godam kalpo vēl šodien, un domāju, ka kalpos vēl ilgi. Laikā gaitā privātai lietošanai esmu iegādājies vairākus komplektus. Man patīk, ka TRX ar dažādiem sīkumiem, kas ļauj strādāt ātrāk, kvalitatīvāk un drošāk, regulāri uzlabo tā jau vienkāršo vingrošanas aprīkojumu. Nevienu brīdi neesmu nožēlojis ieguldījumu oriģinālajā TRX inventārā, jo skopais vienmēr maksā divreiz, vai pat vairāk! Kvalitāte, ko saņemu un produkta pievienotā vērtība oriģināls mācību materiāls un piekļuve vingrojumu bibliotēkai ir atmaksājusies arī manu klientu uzticībā un nu jau arī patiesā mīlestībā pret lielisku vingrošanas inventāru. 

 

 

Šobrīd Baltijas valstīs ir tikai viens uzņēmums SIA G Kolizejs (www.gfitness.lv), kam pieder ekskluzīvas tiesības izplatīt TRX produktus. Sadarbojoties ar Gfitness oriģinālos TRX pārdod arī daži interneta veikali. Taču, ja neesi pārliecināts, vai kādā interneta vietnē iegādāsies īsto TRX, droši uzraksti mums uz info@gfitness.lv un pajautā.

 

Vienkāršs padoms! Esi uzmanīgs, jo ir pārdevēji, kas kopē TRX mājas lapas dizainu, attēlus un, maldinot klientus, piedāvā tiem zemas kvalitātes produktus.

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.