Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

Kari Pearce ir Sieviete CrossFittere #1 visā pasaulē!

TRX® DUO Trainer komplekts

TRX jaunākais produkts visiem patiesiem sporta entuziastiem! Tas ir veidots pēc klasiskiem vingrošanas riņķiem, kas ļauj izpildīt dažādus vingrinājumus karājoties (pull-ups, dips, muscle ups).

Apskatīt produktu

Kari Pearce savā ikdienas sporta rutīnā TRX treniņu rīkus izmanto jau gadiem ilgi – sākumā kā vingrotāja, bet tagad kā viena no pasaules labākajām CrossFit atlētēm.

Kopš 3 gadu vecuma Kari Pearce nodarbojas ar vingrošanu, tomēr līdz pat koledžas beigšanai Kari bija savas nišas meklējumos. Sportiste izmēģināja gan kultūrismu, gan svarcelšanu, gan powerlifting, bet tā nebija viņas sirds lieta. Tikai saskaroties ar CrossFit viņa saprata, ka tieši tas spēj Kari uzrunāt.

 

„Viens no maniem komandas biedriem koledžas laikā centās mani piespiest pievērsties CrossFit, jo es biju laba vingrošanā, bet man padevās arī pull-ups un dips. Kādu dienu es pavēroju CrossFit nodarbības sporta zālē, kur es strādāju, tas izskatījās interesanti un jautri,” Kari atceras, „CrossFit nodarbībās notiek tik daudz, bet ļoti daudz ir jāstrādā, tai pašā laikā tas ir līdzvērtīgi vingrošanai, jo vienmēr ir kaut kas jauns, lai varētu mācīties un attīstīties.”

 

 

Pearce oficiāli uzsāka savas gaitas CrossFit 2014. gada novembrī un sāka trenēties pie Mike Varrato. Sešus mēnešus vēlāk viņa bija konkurents visiem! Cilvēki CrossFit aprindās nespēja pārstāt runāt par viņu, jo jau 2015. gadā viņa ieņēma 3. vietu Ziemeļaustrumu reģionā. Bet ar to viņa neapstājās – 2015. gadā Kari CrossFit Games ieguva 21. vietu, un jau 2016. gadā viņa bija tik spēcīga, ka spēja ieņemt 5. vietu. Šogad Ziemeļaustrumu reģionā viņa ieņēma 3. vietu un viņas mērķis ir kāpt uz pjedestāla CrossFit Games sacensībās.

 

 

Triju gadu laikā sieviete no CrossFit neofīta ir kļuvusi par „Fittest American Woman”! Pašlaik Kari trenējas pie trim treneriem, kur apmācības notiek vairākas stundas dienā, sešas dienas nedēļā. Viņa izskatās kā „supercilvēks”, bet patiesībā zem tā visa ir smags darbs un sevis izaicināšana. Papildus nodarbībām pie treneriem, viņa trenējas izmantojot TRX piekares sistēmas – TRX Suspension Trainer un Duo Trainer, kas ir viņas mīļākie TRX rīki.

 

 

„Vingrošanā Jūs varat iegūt pamatprasmes. Jūs zināt ko sagaidīt no sacensībām, tā ir rutīna. Bet, kad Jūs nonākat CrossFit sacensībās, jūs nezināt, kas notiks. Jūs nezināt, kā Jūsu ķermenis reaģēs uz slodzi,” sacīja Pearce. 

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.