Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

Kas ir TRX MAPS?

06.07.2018.

TRX MAPS uzrāda tādus rādītājus kā mobilitāti, muskuļu aktivizāciju, stāju un simetriju un vispārējo kustības kvalitāti 30 sekunžu laikā, izpildot kotrolvingrinājumu, kas ir trīs pietupieni, turot rokas virs galvas, un rezultāti nekavējoties tiek nosūtīti uz personīgo e-pastu ar noteiktiem personalizētiem koriģējošajiem vingrinājumiem, kas vērsti uz vājo vietu uzlabošanu.

Šī ierīce ir labākais veids, gan kā ar saviem klientiem uzsākt sarunu par kustības kvalitātes nozīmi, gan rast kopīgu sapratni par to, ko nepieciešams darīt, lai uzlabotu rādītājus, kuru uzrāda TRX MAPS.

Treneri bieži vien izmanto dažādas testēšanas  metodes kustību novērtēšanai, taču visbiežāk tas aizņemt laiku un to dara tikai vienu reizi, tāpēc klientam nav iespējas izvērtēt progresu, taču ar TRX MAPS testēšanos var veikt atkārtoti un tas aizņem mazāk vienu minūti. Redzot acīm redzamus uzlabojumus, kuri tiek attēloti skaitļu veidā, klienti ir vēl vairāk motivēti un ieinteresēti aktīvāk iesaistīties treniņu procesā.

 

trx maps

 

TRX MAPS ir īpaši noderīgs, strādājot ar klientiem, kuriem ir kustību, mobilitātes un stabilitātes ierobežojumi.  Tas ir izstrādāts tā, lai kluba apmeklētāji spētu veikt kustības labāk un mazāk traumatiski. Un ne tikai vecāka gadagājuma cilvēkiem mēdz būt mobilitātes, muskuļu aktivizācijas, stājas un simetrijas problēmas, bet arī sportistiem ar augstiem sasniegumiem. TRX MAPS palīdz arī uzlabot savu sniegumu basketbolā, futbolā vai jebkurā citā sporta veidā.

Analizējot katra indivīda kustību, TRX MAPS izvērtē un iesaka personalizētus vingrinājumus, lai uzlabotu mobilitāti, muskuļu aktivizāciju, stāju un simetriju, un ar regulāru TRX MAPS izmantošanu, laika gaitā spēs novērtēt uzlabojumus.

 

trxmaps

 

TRX vienmēr ir uzsvēris, ka spēja brīvi kustēties ir ļoti būtiska, neatkarīgi no tā, vai klients vēlās kļūt spēcīgāks, samazināt svaru vai sasniegt konkrētu mērķi savā sporta veidā. Ar TRX MAPS treneriem tagad ir iespēja šajā konceptā apvienot teoriju un praksi. Tas viennozīmīgi ir efektīvs un viegls veids, kā likt cilvēkiem rūpēties par savu veselību!

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.