Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

LABĀKĀ FITNESA DĀVANA VECVECĀKIEM

TRX® HOME2 mājas komplekts

Paredzēts efektīvam, profesionālam treniņam mājās vai jebkur citur ārpus fitnesa kluba. Noderēs visiem, kas vēlas nostiprināt muskuļus, uzlabot lokanību un vispārējo ķermeņa veselību.

Apskatīt produktu
15.11.2018.

Dāvanu izvēlē vecvecākiem ir visai sarežģīts process. Ja vēlies atrast kaut ko noderīgu un jaunu, kas var uzlabot viņu dzīves kvalitāti - izvēlē nebūt nav viegla. Grūti ir atrast kaut ko, kas atbilstu visiem šiem kritērijiem, taču TRX piekares sistēma cenšas apmierināt visas vēlmes. Izlasi šos piecus iemeslus, kāpēc TRX piekares sistēma ir vislabākā fitnesa dāvana vecvecākiem.

Pirmkārt, TRX piekares sistēma ietaupa gan laiku, gan naudas līdzekļus. TRX HOME2 komplektā ir viss nepieciešamais sava svara treniņam. To ir viegli iestiprināms durvīs, uz koka vai zviedru sienas, un - ja dāvana ir paredzēta vecvecākiem, kuri interesējas par mūsdienu tehnoloģijām - TRX aplikācija ir pilna ar iepriekš iestatītām treniņu programmām, lai uzsāktu lietot piekares sistēmu.

 

Otrkārt, tas ir kompakts treniņu rīks. TRX faniem patīk piekares sistēma, jo to var izmantot burtiski jebkur. Tam komplektā nāk auduma maisiņš, kur uzglabāt un ērti pārnēsāt to. Tas sver mazāk nekā vienu kilogramu, tāpēc to ir ērti un praktiski ielikt un pārnēsāt auduma maisiņā.

 

 blogs-davana-vecvecakiem


Treškārt, piekares sistēma ir paredzēta ikvienam sportot gribētājam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa. Tas ir efektīvs treniņu rīks gan cilvēkam, kuri vēlas uzlabot līdzsvaru un mobilitāti, gan 85 gadus vecam Augstākās tiesas tiesnesim, kurš regulāri strādā ar treneri. (Jā, Augstākās tiesas tiesnese Rūta Ginsburga savos treniņos izmanto TRX piekares sistēmu.)

 

Ceturtkārt, tas ir treniņu rīks, kas nepieņem nekādus attaisnojumus. Piemēram, ja ārā ir auksta vai lietaina diena var traucēt ieplānotajam sporta zāles apmeklējumam. Ja Jūsu vecvecākiem ir ieradums ik pa laikam izlaist sporta zāles apmeklējumu, ienesiet sporta zāli viņu mājā. Lai uzsāktu trenēties uz TRX HOME2 piekares sistēmas, Jūsu vecvecākiem nevajag atbrīvot istabu no mēbelēm.

 

Visbeidzot spēka treniņi tiešām ir svarīga dzīves sastāvdaļa vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tas var aizkavēt ar vecumu saistītus muskuļu masas zaudējumus, stiprināt kaulus, uzlabot mobilitāti un funkcionalitāti, kā arī mazināt kritienus un palīdz apkarot depresiju.

 

 blogs-davana-vecvecakiem-1


Vecvecāki ir mūsu ģimenes vērtība un mēs vēlamies, lai viņi dzīvot ilgi un aktīvi kustētos. Bet laba veselība prasa centienus un pareizos rīkus: TRX piekares sistēma var palīdzēt viņiem palikt spēcīgākiem un mobilākiem. (TRX ir izstrādājis treniņus speciāli paredzētus senioriem). TRX piekares sistēma ir dāvana, kuru viņi izmantos atkal un atkal, tieši tāpēc tā ir lieliska fitnesa dāvana tieši vecvecākiem.

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.