Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

Rip Trainer - TRX piekares sistēmas turpinājums

TRX® Rip Trainer

Rip Trainer piedāvā unikālu kombināciju - rotācijas pretestības, stabilitātes un koordinācijas treniņu jebkurā vietā un ir piemērots visiem fitnesa līmeņiem.

Apskatīt produktu
01.04.2013

Ar TRX piekares sistēmu pazīstami ir daudzi, tā ir iekarojusi vairumu fitnesa klubu un savu popularitāti tikai palielina, tagad ir laiks fitnesa klubus iekarot arī TRX Rip Trainer.

Ar TRX piekares sistēmu pazīstami ir daudzi, tā ir iekarojusi vairumu fitnesa klubu un savu popularitāti tikai palielina, tagad ir laiks fitnesa klubus iekarot arī TRX Rip Trainer.

 

Par funkcionālā treniņa priekšrocībām ir stāstīts un dzirdēts ļoti daudz tieši pēdējos gados visā fitnesa industrijā. Funkcionālo treniņu būtība ir uzlabot ikdienas aktivitātes, kā arī sasniegumus sportā, vienlaicīgi darboties trīs dažādās kustību plaknēs. Rip Trainer ne tikai ļauj darboties visās šajās plaknēs, bet arī palielina spēku muguras lejasdaļas un nostiprina vēderu.

 

Rip Trainer sniedz labu vispārēju ķermeņa treniņu un tas noteikti sniedz daudz lielāku izaicinājumu kā sākumā var likties. Tas var tikt izmantots dažādu fitnesa mērķu sasniegšanai, tai skaitā svara samazināšana, kardio fitness, līdzsvara uzlabošana, muskuļu tonusa uzlabošana un muskuļu veidošana. Kustības ietver lekšanu, pagriezienus, pietupienus, sitienus – principā visas kustības, kādas vien var iedomāties, vienlaicīgi nostiprinot muskuļus.

 

Vingrojumi sākas ar pamatu tādi kā krūšu muskuļu treniņš, bicepsu vingrojumi, pietupieni un izklupieni, un līdz pat funkcionālām kustībām, kā hokeja metieni, sitieni un metieni pāri galvai. Brīdī, kad klienti ir apguvuši būtiskākos Rip Trainer vingrojumus, treniņus var papildināt ar citiem fitnesa aksesuāriem, kā piemēram BOSU līdzsvara bumba, kas radīs jau pavisam citas intensitātes treniņus, jautrību un izaicinājumu.

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.