Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

Top 3 iemesli kāpēc būtu jātrenējas ar TRX® treniņu sistēmu

TRX® HOME2 mājas komplekts

Paredzēts efektīvam, profesionālam treniņam mājās vai jebkur citur ārpus fitnesa kluba. Noderēs visiem, kas vēlas nostiprināt muskuļus, uzlabot lokanību un vispārējo ķermeņa veselību.

Apskatīt produktu
17.05.2013

Pastāv daudz dažādu iemeslu, kāpēc mums vajadzētu izvēlēties trenēties ar TRX piekares treniņu. Šajā video TRX pārstāvis Kriss Frankels definē trīs iemeslus, kāpēc gan sportistiem, gan jebkuram fizisko aktivitāšu fanam vajadzētu iekļaut šo sistēmu savā treniņā.

1) Dziļās vēdera un muguras muskulatūras, jeb t.s."core" treniņš.

 

Cilvēka gravitācijas centrs atrodas nedaudz virs gurniem, nabas apvidū. Mainot ķermeņa pozīcijas, nobīdās arī gravitācijas centrs, tāpēc ķermenim nepieciešams muskuļu spēks un savstarpēja koordinācija, lai kustības laikā sevi kontrolētu un nenokristu. TRX vingrinājumi ir funkcionāli un veidoti tā, lai tīšām nobīdītu gravitācijas centru un aktivizētu dziļo vēdera un muguras muskulatūru, tādējādi stabilizējot ķermeni.


2) Vilkmes vingrinājumi

 

Jeb arī tā saucamie. "bāzes vingrinājumi" jau kopš fitnesa pirmssākumiem ir spēka treniņa pamatā. Vilkmes vingrinājumi ar TRX nodarbina gandrīz visas vilkmē iesaistītās muskuļu grupas – bicepsu, muguras muskuļus, augšstilba divgalvaino muskuli, plecu aizmugurējos deltveida muskuļus, trapecmuskuli u.c. kopā. Tā kā TRX galvenais slodzes elements ir paša vingrotāja ķermeņa svars, tad, izvēloties atbilstošu pozīciju pret piekares punktu, vilkmes treniņš ir īpaši efektīvs.

 


3) Muskuļu disbalansa mazināšana, jeb t.s."vienas puses treniņš".

 

Pētījumi pierāda, ka viens no biežākajiem gan ikdienas, gan sporta traumu un arī sāpju iemesliem ir muskuļu disbalanss. TRX ir īpaši piemērots tā mazināšanai, jo ļauj gan stiprināt vājās muskuļu grupas, gan stiept saīsinātās, bieži pat vienā vingrinājumā.

 

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.