Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

Trīs lietas, kuras mēs iemācījāmies TRX Samitā 2018

18.05.2018.

Maija pirmajā nedēļas nogalē Austinā, Teksasā norisinājās ikgadējais TRX Samits, kur pulcējās ap 500 treneri, grupu instruktori, profesionāļi un master treneri no visas pasaules. Enerģijas pilnā gaisotne bija jūtama no brīža, kad visi samita dalībnieki ienāca plašajā telpā, kas bija piepildīta ar TRX piekares sistēmas rāmjiem, kuri bija aprīkoti ar simtiem TRX piekares sistēmām, viesu savstarpēja tērzēšana un dzelten-melnās krāsas visapkārt.

Ātri vien bija skaidrs – lai gan katrs mēroja dažādu ceļu līdz samitam, visi bija ieradušies ar vienu kopīgu mērķi – mācīties no labākajiem par to, kā sasniegt panākumus.
Iepazīsties ar trīs ieteikumiem no 2018.gada TRX Samita, lai to panāktu.

 

TU ESI PIEREDZE


Iespējams, ka tas, kas visvairāk mudināja visus ierasties Samitā, bija pasākuma tematika: Esi paša pieredze! Treneris var vadīt tādas nodarbības, kurās visi svīdīs un nogurs, taču tas, kas liek cilvēkiem iesaistīties treniņos vairāk un atgriezties tajos, ir pieredze, ko tie saņem nodarbības laikā.

TRX apmācību un  biznesa attīstības vadītājs Miguel Vargas šo domu uzsvēra pašā samita sākumā un paskaidroja, ka viņš, iespējams, pavada vairāk laika, veidojot šo pieredzi, ko viņš sniedz saviem klientiem, nekā izstrādājot treniņu programmas. Vargas vēlas, lai treniņa laikā cilvēki justu vairāk nekā dedzināšanu kājās un asins pieplūdumu caur vēnām; viņš vēlās, lai nodarbību dalībnieki attīstītu emocionālu saikni ar viņa nodarbībām.

Viņš skaidroja, ka pieredzi veido vārdi, kuri tiek izmantoti nodarbības laikā, kā treneris pasniedz sevi un kā viņš liek justies pārējiem treniņā.
„Ikviens treneris var novadīt izaicinošu treniņu” norādīja Miguel Vargas „taču ne visi var sniegt klientiem noderīgu pieredzi. Tas ir viens no faktoriem, kas labu treneri padara par kompetentu treneri’’

 

011

 

 

Runājot par pieredzi, var atzīmēt, ka mūzika samitā bija lielisks papildinājums treniņam.

 

Iepazīsties ar TRX Summit’18 mūzikas atskaņošanas listi:

 

 

 

IZVĒLIES PAREIZOS VĀRDUS


Kas notiek, kad jums pasaka nedomāt par rozā ziloņiem? Jūs domājat par rozā ziloņiem. Un tas pats notiek ar klientiem, kad treneris saka nelaist gurnus zemē izpildot planka vingrinājumu. Tajā brīdī viņi domā tikai par to, ko viņiem nevajadzētu darīt, kas palielina iespēju, ka kādā brīdī viņi neizturēs un nolaidīs gurnus zemē.

Lai klientiem neteiktu, kas viņiem nebūtu jādara, uzmundriniet un stāstiet, kas viņiem būtu jādara.

 

Klātesošie treneri arī atzīmēja to faktu, ka svarīgi ir uzslavēt klientus. Kas var būt iedvesmojošāks par labi padarītu darbu?

 

022

 

KOMANDAS DARBS = VIENS PAR VISIEM, VISI PAR VIENU

TRX Samita laikā visiem dalībniekiem bija iespēja piedalīties komandu stafetēs noslēdzošajā FACEUP spēlēs. Šāda veida uzdevumi liek komandai atrast kopīgu valodu komandas dalībnieku vidū, lai izpildītu dažādus fiziskus un mentālus izaicinājumus.

Komandas nesa viens otru no vienas telpas gala līdz otram, izmēģināja dažādas izaicinošas Akro jogas pozas, kopīgiem spēkiem centās izlauzties kvesta spēlē un pievarēja šķēršļu joslas.

FACEUP spēlēs bija jūtams sacensību gars, taču viens no pamatnoteikumiem bija komandas darbs.

 

033

 

Šogad TRX Samits sniedza daudz jaunas zināšanas un vielu pārdomām visiem, lai apkopotu visas gūtās atziņas. Taču jums nav jāgaida nākamais gads, lai iemācītos sniegt saviem klientiem neaizmirstamu, pārdomātu un noderīgu pieredzi treniņa laikā – apskaties apmācību kalendāra plānojumu šeit un piesakies uz TRX apmācībām Latvijā.

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.