Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

TRX treniņprogramma hokejistiem

TRX® HOME2 mājas komplekts

Paredzēts efektīvam, profesionālam treniņam mājās vai jebkur citur ārpus fitnesa kluba. Noderēs visiem, kas vēlas nostiprināt muskuļus, uzlabot lokanību un vispārējo ķermeņa veselību.

Apskatīt produktu
17.03.2013

Šis komplekss būs efektīva hokejistu ikdienas treniņa sastāvdaļa, ar to var papildināt gan gatavo programmu, gan izpildīt atsevišķi trīs piegājienos, katru apmēram četras minūtes.

TRX Programmu departamenta pārstāvis Karloss Tīsdeils demonstrē vingrinājumu kompleksu, kas palīdzēs uzlabot izturību, eksplozīvo spēku, kā arī stabilizēs ķermeņa dziļo muskulatūru. 


TRX Lunge ( ar šūpošanos)
Ieguvumi: uzlabo ceļa locītavas stabilitāti un spēku.
Nolaid TRX līdz kājas ikru muskuļa vidusdaļai, nostājies taisni, ar pakausi pret piekares punktu un ieliec vienu kāju abās kāju cilpās. Lai izpildītu vingrinājumu, virzi "iekarināto" kāju uz aizmuguri, nolaižot celi pāris centimetrus virs grīdas. Vienlaicīgi iesēdies priekšējā atbalsta kājā, līdz celis ir 90 grādu leņķī. No šīs pozīcijas viegli pašūpojies uz aizmuguri, tiktāl, kamēr iespējams noturēt līdzsvaru. Atgriezies sākuma pozīcijā, spiežot priekšējās kājas papēdi grīdā un saprindzinot sēžas muskuli. Veic 10 izklupienus ar katru kāju. Pirms nākamā vingrinājuma izpildes atpūties apmēram 30 sekundes.


TRX Crossing Balance Lunge
Ieguvumi: uzlabo stabilitāti un spēku


Noregulē TRX uz vidējo garumu, nostājies taisni ar skatu pret piekares punktu, kājas plecu platumā, turi rokturus, viegrli saliecot elkoņus. Pacel vienu saliektu kāju priekšā un virzi uz aizmuguri pa diagonāli pāri otras kājas papēdim, nenoliekot to uz grīdas. Atgriezies sākuma pozīcijā, priekšējās kājas papēdi spiežot grīdā, veic to pašu ar otru kāju. Izpildi 10 atkārtojumus ar katru kāju, atpūties 30 sekundes un ķeries pie pēdējā vingrinājuma izpildes.

 

TRX Single Leg Side Plank (ar abdukciju)
Ieguvumi: stiprina dziļo muguras un vēdera muskulatūru un vidējo gūžas muskuli.


Nolaid TRX līdz kājas ikru muskuļa vidum, nogulies uz grīdas ar sānu pret piekares punktu. Apakšējo kāju ievieto kāju cilpās, pacel gurnus un nostājies balstā uz elkoņa.Noturot gurnus uz vietas, pacel augšējo brīvo kāju cik augstu vien iespējams, noturi pāris sekundes, laid lejā, vienlaicīgi tuvinot gurnus grīdai. Turpini izpildīt vingrinājumu, paceļot un noturot augšējo kāju vismaz 10 sekundes. Izpildi vismaz trīs atkārtojumus ar katru kāju.

 

Te nu būs – trīs lieliski vingrinājumi, kas palīdzēs uzlabot hokejā nepieciešamo funkcionālo spēku. Svarīgi ir izpildīt vingrinājumus lēni, kontrolēti, koncentrējoties uz tehnisko izpildījumu.

Ja esi izmantojis TRX hokeja, slidošanas vai citu ziemas sporta veidu treniņos, zemāk padalies savā pieredzē arī ar mums.

 

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.