Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

TRX uzvar tiesā WOSS Enterprises

Pirms trīs gadiem TRX uzsāka tiesas procesu ar uzņēmumu WOSS Enterprises par TRX intelektuālā īpašuma izmantošanu (Ar intelektuālo īpašumu apzīmē dažādus nemateriālus labumus, zināšanas un pieredzi). 2017. gada 30. martā federālā tiesa pasludināja tiesas spriedumu – WOSS Enterprises pārkāpj vienu no TRX svarīgākajiem patentiem un divām reģistrētām preču zīmēm. Tas bija liels pavērsiens TRX zīmola vēsturē.

Kopš TRX pirmsākumiem šī bija pirmā reize, kad uzņēmums ir tiesājies, lai aizstāvētu savas likumīgās tiesības uz savu intelektuālo īpašumu. Pēdējo piecu gadu laikā WOSS Enterprises ir apzināti izmantojis TRX patentu un preču zīmes, lai pārdotu produktus TRX klientiem, piesavinātos pārdošanas apjomu un peļņu no uzņēmuma. Tiesa ne tikai atzina WOSS pārkāpumu, bet arī piesprieda 6,8m $ zaudējumu atlīdzības atmaksāšanu uzņēmumam TRX. 6,8 miljoni dolāru sastāda minimālo iegūto kompensāciju, jo tiesa ir apstiprinājusi spriedumu, ka zaudējumu var palielināt trīs reizes no minimālās kompensācijas summas. Šis spriedums ir spēcīgs instruments cīņā pret citiem pārkāpējiem, kuri mēģina maldināt TRX klientus.

 

Pauls Zadoffs, TRX prezidents atzīst, ka šīs darbības mērķis bija pierādīt to, ka TRX ir stiprs uzņēmums, kas cīnīsies par savu zīmolu. TRX prezidents uzsver, ka šim tiesas lēmumam būtu jākalpo kā brīdinājumam visiem tiem, kas iesaistās intelektuālā īpašuma pārkāpšanā vai citās prettiesiskās darbībās.

 

TRX uzņēmums atzīst, ka tā ir bijusi smagākā cīņa pēdējo trīs gadu laikā, bet šis spriedums rada taisnīgumu. Tas ļauj TRX turpināt paplašināt tirgu ar pārliecību. Atskatoties uz pēdējiem 14 gadiem, var secināt, ka TRX un viņu sadarbības partneri ir veicinājuši tirgus segmenta izaugsmi un ir strauji audzis pieprasījums pēc TRX.

 

„Internets ir ļāvis e-komercijas parazītiem attīstīties un baroties no citu uzņēmumu investīcijām un smagā darba. Šīs dēles vienkārši nozog preču zīmes un pārkāpj uzņēmumu autortiesības, lai varētu manipulēt ar klientiem. Viņi piedāvā klientiem pirkt lētus pakaļdarinājumus, kas pārkāpj zīmolu patentus (piemēram, TRX), radot draudus pašam klientam,” sacījis Rendijs Hetriks, TRX dibinātājs un vadītājs. „Šis tiesas spriedums ir liela uzvara visiem zīmolu novatoriem un klientiem, jo ir iespējams uzvarēt visus krāpniekus oficiālā ceļā.”.

 

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.