Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

Biežāk uzdotie jautājumi
 1. Kā veikt pasūtījumu?

  Lai veiktu pasūtījumu, sekojiet šiem punktiem:


  1. Reģistrējieties.
  2. Izvēlieties preces un ievietojiet tās grozā.
  3. Ejiet uz savu grozu, kur var redzēt atlasītās preces, skaitu un izmaksas, un spiežiet pogu "Noformēt pasūtījumu"
  4. Izvēlieties apmaksas veidu un veiciet apmaksu Jums ērtā veidā.
  5. Pēc rēķina apmaksas, pasūtījums tiek piegādāts uz Jūsu norādīto adresi.

 2. Cik ilgā laikā es saņemšu sūtījumu?

  Pēc tam, kad būsim saņēmuši Jūsu pasūtījuma apmaksu, vienas līdz piecu kalendāro darba dienu laikā preces piegādāsim uz Jūsu norādīto adresi, atkarībā no jūsu izvēlētā piegādes veida. Neparedzētu apstākļu dēļ piegādes laiks var tikt pagarināts. Tādā gadījumā veikala administrators sazināsies ar Jums personīgi un informēs par jauno preču piegādes laiku.

   

  Iegādātās preces tiek piegādātas tikai Latvijas teritorijā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

 3. Cik viegli TRX var uzstādīt mājās?

  Tas ir pavisam vienkārši. TRX mājās var uzstādīt ērti izmantojot durvju enkuru, tikai pārliekot to pāri durvīm, un aizverot tās, var sākties treniņš. Protams ir iespējams arī mājās, piestiprināt pie griestiem vai sienām, ar stiprinājuma Xmount palīdzību.

 4. Kas notiks, ja kurjers nesastaps mani mājās?

  Pēc preču pasūtījuma veikšanas, neaizmirstiet, ka preces tiks piegādātas pēc Jūsu norādītās adreses preču piegādes nosacījumos norādītos termiņos. Vēršam Jūsu uzmanību, ka gadījumā, ja kurjers, pirmo reizi piegādā preces sūtījuma saņēmējam (iepriekš ar jums par to vienojoties) un neatrod viņu preču piegādes adresē, prece par atkārtotu maksu tiek piegādāta otro reizi. Ja kurjers, piegādājot sūtījumu, arī otro reizi nesastop sūtījuma saņēmēju, prece tiek atgriezta noliktavā. Par katru nākamo preces piegādi pircējs maksā atkārtoti.

 5. Vai TRX siksnas ir izgatavotas no gumijas?

  Nē, TRX siksnas nav izgatavotas no  gumijas. Tās ir veidotas no ļoti izturīga auduma materiāla, kas nestiepjas.

 6. Kas ir iekļauts TRX komplektos?

  Katrs komplekts ir atšķirīgs.


  TRX HOME komplektā iekļauta TRX piekares sistēma, durvju enkurs, treniņa kartītes, uzstādīšanas pamācība, ērts maisiņš pārnēsāšanai


  TRX PRO kompletā iekļauta TRX piekares sistēma, durvju enkurs, treniņa kartītes, iekares pagarinātājs, uzstādīšanas pamācība, ērts maisiņš pārnēsāšanai, treniņu pamata video


  TRX FORCE komplektā iekļauta TRX piekares sistēma, durvju enkurs, iekares pagarinātājs, 12 nedēļu treniņprogramma, ērta mugursoma pārnēsāšanai, mobilā aplikācija,


  TRX CLUB komplektā iekļautas sešas TRX piekares sistēmas, iekares pagarinātāji, DVD ar pareizu TRX uzstādīšanu un mārketinga video, atslēga TRX piekares sistēmu aizslēgšanai.

 7. Ko darīt, ja esmu aizmirsis klienta pievienošanās paroli?
  Trxtraining.lv interneta mājaslapā izvēlieties norādi "Aizmirsu paroli" un ierakstiet sava elektroniskā pasta adresi – paroles atgādinājums Jums tiks nosūtīts pa elektronisko pastu.
 8. Kuros sporta klubos var vingrot ar TRX?

  DCH Studija, Veselības Fabrika, Atlētika, Ķeizarmežs, Tornado, Cukurfabrika, Jokerklubs, Fizio centrs, sporta klubs Centrs un citur

 9. Vai TRX komplektos ir iekļauts durvju enkurs?

  Visos TRX HOME, TRX PRO un TRX FORCE Kit komplektos ir iekļauts arī durvju enkurs.

 10. Kā es varu atgriezt preci, kura man nepatīk?

  "LR MK noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. 

   

  Atteikumu tiesību gadījumā, prece ir jānogādā mūsu birojā, Rīgā, Brīvības gatvē 439, pirmdienās-piektdienās  no plkst. 9.00-17.00, līdzi ņemot preci, čeku un pārējo dokumentāciju, kas tika saņemta, veicot pirkumu.

   

  Lai izmantotu šīs tiesības precei jābūt saglabātai tādā stavoklī kā saņemšans brīdī. Trxtraining.lv ir tiesības preci nepieņemt vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, preces iepakojums ir būtiski bojāts, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas (piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti). Gadījumos, kad ar preci iespējams iepazīties, tikai saplēšot vai kā citādi sabojājot preces oriģinālo iepakojumu, iepakojuma bojājums netiek ņemts par pamatu atteikuma tiesību izmantošanas atteikumam. Šādā gadījumā, lai izmantotu atteikuma tiesības, pircēja pienākums ir saglabāt iepakojumu un atgriezt to kopā ar preci, tā kā uz iepakojuma ir norādīts preces sērijas numurs. Lai atteikuma tiesību izmantošana noritētu maksimāli ātri, lūdzam šāda veida precēm atvērt iepakojumu pēc iespējas rūpīgāk.


  Lai atteiktos no pasūtītās preces, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67994044 vai rakstiet uz e-pastu: info@trxtraining.lv

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.