Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

Pirkšanas nosacījumi


 

Garantija
1.1. Visām mūsu veikalā www.trxtraining.lv pirktajām precēm ir ražotāja garantija.
1.2. Minimālais garantijas termiņš ir 24 mēneši. Precizēt garantijas termiņu iespējams pa tālruni: 67994044.
1.3. Lai izmantotu garantiju, būs jāuzrāda pirkumu apliecinošs dokumenta oriģināls (t.i. pavadzīme, čeks).
1.4. Garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz:

 •  pārdotās preces papildus piederumiem, aksesuāriem un barošanas elementiem, kas ietilpst preces komplektācijā (piemēram, drošinātāji, austiņas, mikrofoni, akumulatori, lādētāji, antenas, tālvadības pultis, saslēgšanas vadi, spuldzes u.t.t.), kā arī stikla, porcelāna un papīra daļām un ar roku kustināmām plastmasas detaļām, kuru nolietošanās ir normāla parādība;
 • nenozīmīgiem defektiem, kas neiespaido pašas preces funkcionēšanu, piemēram, uzrakstu izdzišana uz preču korpusiem;
 • uz preču detaļām, kas sabojātas dabiskās nolietošanas rezultātā.

1.5. Ražotāja garantija nav spēkā, ja:

 • precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi, kā arī veikts nesankcionēts preces remonts;
 • bojājumi radušies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, ugunsgrēks, zemestrīce un c.) vai nelaimes gadījuma apstākļos;
 • tika izmantoti nestandarta barošanas bloki, piederumi un rezerves daļas, kā arī izejmateriāli;
 • ja bojājumi radušies citu neatkarīgo apstākļu dēļ, piemēram, sprieguma svārstībās elektrotīklā, kas pārsniedz 10% no normas, nestandarta barošanas avotu izmantošana, preces mehāniski bojājumi, svešķermeņu vai mitruma iekļūšana u.c.;
 • ja nav veikta regulāra servisa apkope (attiecās uz precēm, kam tāda ir nepieciešama);
 • ja iegādātā prece izmantota ražošanas un nestandarta profesionālajiem mērķiem, kuri nav paredzēti lietošanas pamācībā;
 • nav ievērota lietošanas instrukcija un pārkāpti ekspluatācijas noteikumi.

1.6. Preču garantijas jautājumus trxtraining.lv izskata pamatojoties uz patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem un ražotāju noteiktiem garantijas termiņiem.

 

 

Atteikuma tiesības
1.7."LR MK noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. 

 

Atteikumu tiesību gadījumā, prece ir jānogādā mūsu birojā, Rīgā, Brīvības gatvē 439, pirmdienās-piektdienās  no plkst. 9.00-17.00, līdzi ņemot preci, čeku un pārējo dokumentāciju, kas tika saņemta, veicot pirkumu.

 

Lai izmantotu šīs tiesības precei jābūt saglabātai tādā stavoklī kā saņemšans brīdī. Trxtraining.lv ir tiesības preci nepieņemt vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, preces iepakojums ir būtiski bojāts, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas (piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti). Gadījumos, kad ar preci iespējams iepazīties, tikai saplēšot vai kā citādi sabojājot preces oriģinālo iepakojumu, iepakojuma bojājums netiek ņemts par pamatu atteikuma tiesību izmantošanas atteikumam. Šādā gadījumā, lai izmantotu atteikuma tiesības, pircēja pienākums ir saglabāt iepakojumu un atgriezt to kopā ar preci, tā kā uz iepakojuma ir norādīts preces sērijas numurs. Lai atteikuma tiesību izmantošana noritētu maksimāli ātri, lūdzam šāda veida precēm atvērt iepakojumu pēc iespējas rūpīgāk.


Lai atteiktos no pasūtītās preces, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67994044 vai rakstiet uz e-pastu: info@trxtraining.lv

 

 

Cenas un piedāvājums
1.8. Cenas, preču piedāvājums un atlikumi interneta veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma;
1.9. Visas cenas www.trxtraining.lv interneta veikalā ir norādītas eiro ar ietvertu 21% PVN. Piegādēm Eiropas Savienības ietvaros netiek piemēroti nekādi papildus nodokļi.
2.0 . ES uzņēmumiem, kas ir PVN maksātāji un neatrodas Latvijā, ir iespējams iegādāties preces bez 21% PVN. Šajā gadījumā Pircējs ir atbildīgs par nodokļu nomaksu saistībā ar saņēmēja Valsts likumiem.

 

 

 

Privātuma politika


2.1. Visa informācija, kuru klients ievada www.trxtraining.lv interneta veikalā ir nepieciešama, lai mēs varētu veikt kvalitatīvu pasūtījumu apstrādi un klientu servisu. Šī informācija ir SIA G Kolizejs īpašums un nekādā gadījumā netiek nodota trešajām personām.

2.2. Lai veiktu kvalitatīvu pasūtījuma apstrādi, mums ir nepieciešama sekojoša informācija:

 • Klienta Vārds, Uzvārds - lai varam pasūtījumam norādīt autorizētu saņēmēju
 • Piegādes adrese - lai varam veikt preču piegādi
 • Kontakttālrunis - lai kurjerdienests vai klientu konsultants var sazināties ar klientu
 • E-pasts - tiek izmantots autorizācijai interneta veikalā, uz to tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums, kā arī tiek izmantots komunikācijai ar klientu. Nekad bez klienta atļaujas uz e-pastu netiek sūtīta reklāmas informācija!

 

 

Paroles
2.3. Mums nav pieejamas Jūsu paroles! Ja esat aizmirsis paroli - izmantojiet formu "Aizmirsu paroli" un sistēma uz Jūsu e-pastu nosūtīs no jauna izģenerētu paroli, kuru varēsiet nomainīt "Klienta kontā".

Jebkādu neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni 67994044, vai rakstīt uz e-pastu info@trxtraining.lv

 

 

 

Norēķinu veidi


Ar bankas karti Rīgā

Pieņemam Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro kredītkartes trxtraining kurjers piegādes brīdī veiks Jūsu kredītkartes autorizāciju, izmantojot Bankas izsniegtu mobilo norēķinu karšu apstrādes termināli. Šāda iespēja ir arī iegādājoties preces pie mums uz vietas birojā, Rīgā, Brīvības gatvē 439. Ja pirkums pārsniedz 150Ls, lūdzam uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsiet kartes autorizācijas kvīti un stingrās uzskaites kvīti, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.


 

Apmaksa internetā

Rūpīgi aizpildi visus pirkuma noformēšanai prasītos datus un sistēma pēc šiem datiem automātiski sastādīs rēķinu. Rēķins pieejams tūlītējai apmaksai, ar daudziem apmaksas veidiem. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas SIA G Kolizejs bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī Jums būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apmaksas apstiprinājums.

 

Kredītā

Iespējams noformēt kredītu sadarbībā ar InCredit Group.

Patēriņa kredīta saņemšanas noteikumi

 • Patēriņa kredītu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs.
 • Jums jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem.
 • Kredīta ņēmēja vecums: no 18 līdz 70 gadiem.
 • Aizdevuma summa: no 70 EUR  līdz 5000 EUR.
 • Patēriņa kredīta termiņš: līdz 3 gadiem.

 

Ilgtermiņa naudas aizdevuma noteikumi

 • Aizdevumu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs.
 • Jums jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem.
 • Kredīta ņēmēja vecums: no 18 līdz 70 gadiem.
 • Naudas kredīta summa: no 100 EUR līdz 5000 EUR.
 • Naudas kredīta termiņš: no 1 līdz 48 mēnešiem.

 

Skaidras naudas apmaksa nav iespējama!

 

 

 

Preču piegāde

 

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:


Bezmaksas - Preču saņemšana mūsu birojā


Piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu trxtraining.lv lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz mūsu biroja adresi Rīgā,Brīvības gatvē 439. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad Fitnesaveikals.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.


APMAKSAS VEIDI:
Ar maksājuma kartēm uz vietas (izņemot American Express)
Ar internetbanku,maksājuma kartēm, Paypal uc.

 


PRECES SAŅEMŠANAS LAIKI:
Darba dienās no 9:00-17:00

 

 

Komforta piegāde - Preču saņemšana ar kurjeru

 
Piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad tiks saņemta rēķina apmaksa.

 

APMAKSAS VEIDI:
Ar internetbanku, bankas pārskaitījumu vai amksājumu kartēm.


PRECES PIEGĀDES LAIKI:
Piegādes dienā kurjers Jums piezvanīs un informēs par konkrētu piegādes laiku


PIEGĀDES IZMAKSAS:
Preču saņemšana ar kurjeru Rīgas robežās maksā EUR 5,
Preču saņemšana ar kurjeru Latvijā – EUR 6.

Iegādājoties preces virs EUR 40, preču piegāde Rīgā BEZ MAKSAS!

 

 

Piegāde precēm, kas nav noliktavā

 
Ja kāda no veikalā piedāvātajām precēm nav noliktavā, mēs Jums labprāt ieteiksim līdzīgu preci vai arī pasūtīsim izvēlēto. Ražotājiem atšķiras preču piegādes laiki, tādēļ informēsim Jūs atsevišķi par to, kad prece būs noliktavā.

 

APMAKSAS VEIDI:
Ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu (veicot pasūtījumu, jūs saņemsiet rēkinu savā e-pastā).


PRECES PIEGĀDES LAIKI:
No 5 - 30 dienām

 

Neskaidrību gadījumā lūdzu zvaniet vai rakstiet uz e-pastu info@trxtraining.lv

TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.