Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

TRX FORCE apmācības

Nr. 5 200,00 €  

Šajā kursā iegūsiet eksluzīvas zināšanas,ka iepriekš tika piedāvātas tikai militāristiem. Lai reģistrētos uz šo kursu, jums ir jābūt iepriekš izietam TRX personālo treniņu apmācību kursam (STC) vai TRX grupu nodarbību apmācību kursam (GSTC).

Ir noliktavā Pieejamība
* Preces cena norādīta ar PVN. Ja preces vērtība pārsniedz 70 Eur, iespējams noformēt kredītu sadarbībā ar InCredit Group. Vairāk informāciju meklē sadaļā Pirkšanas nosacījumi.

Iepriekš šis treniņu kurss tika piedāvāts tikai militāristiem, tagad ikvienam TRX instruktoram. Šajā kursā apgūsiet TRX apmācību tehniku, lai sniegtu saviem klientiem rezultatīvu treniņu. Balstīta uz informāciju, ko atguvāt pirmā līmeņa kursā, tagad iegūsiet padziļinātas zināšanas TRX funkcionālajās kustībās un apgūsiet jaunus vingrojumus, kas tikuši radīti un izstrādāti tūkstošiem militārā dienesta darbiniekiem.

 

 

Kas ir TRX FORCE?


TRX FORCE ir armijnieciska rakstura treniņš, kur katrs dalībnieks cīnās tikai un vienīgi ar saviem spēkiem un savu varēšanu. Vingrinājumi pieprasa iepriekšēju fizisko sagatavotību un vēlama arī iepriekšēja pieredze TRX piekares sistēmas treniņu apmeklēšanā. TRX FORCE kursā tiek apskatīta katra pamatkustība no dažādiem aspektiem - izpildes tehnika, iespējamās kļūdas un to novēršana, klientu apmācības tehnikas, produktīvākas izpildes tehnikas. 

 

 

Pabeidzot šo kursu jūs varēsiet:

 • pielietot padziļinātas zināšanas treniņos 
 • izvēlēties piekares sistēmu vingrojumus atbilstoši fitnesa līmenim 
 • demonstrēt vingrojumus no Tactical programmas 
 • iesaistīt vingrojumus un treniņus no Tactical programmas klientu treniņu programmās !

 

 

Apmācību laikā iegūsiet:

 • TRX FORCE Super Aplikāciju mobilajām ierīcēm, kā arī iemācīsieties ar to strādāt;
 • Apmācību kursa instruktoru manuāli 
 • Atkārtojums par TRX pamatiem
 • Padziļinātas zināšanas treniņu vadīšanā un vingrojumu izpildē
 • Biežāk pieļauto kļūdu labošana
 • TRX starptautiski atzītu sertfikātu;
 • Zināšans veidot TRX treniņu programmas dažādiem vingrotāju sagatavotības līmeņiem.

 

 

Ralfs Upmanis (TRX Master Trainer Baltijas valstīs): " Domāju, ka zinu par TRX diezgan daudz, bet sapratu, ka iespējas pilnveidoties un uzzināt ko jaunu pastāv vienmēr. TRX FORCE pamatā ir daudz tehnisku sīkumu, kurus ikdienā neievērojam, bet no sīkumiem sastāv svarīgākais. Garantēju, kursa laikā katrs dalībnieks gūs svarīgas atziņas savam darbam un no jauna atradīs TRX treniņu vienkāršo rezultāta noslēpumu."

 

 

Svarīgi!!!

Lai reģistrētos uz TRX FORCE  piekares sistēmas apmācību kursu, jums ir jābūt iepriekš izietam TRX personālo treniņu apmācību kursam (STC) vai TRX grupu nodarbību apmācību kursam (GSTC).

 

Citas preces
TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.