Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

TRX FTC apmācības

Nr. FTC 175,00 €  

1. līmenis (papildkurss): TRX® kurss par dažāda funkcionāla aprīkojuma izmantošanu treniņu procesā - FTC Apgūsiet prasmes TRX funkcionālā un TRX RIP treniņa vingrinājumu izmantošanai grupu nodarbībās, integrējot dažādu fitnesa ekipējumu un aksesuārus, piemēram, svaru bumbas, medicīnas bumbas, vires, pretestības gumijas, utt.

Ir noliktavā Pieejamība
* Preces cena norādīta ar PVN. Ja preces vērtība pārsniedz 70 Eur, iespējams noformēt kredītu sadarbībā ar InCredit Group. Vairāk informāciju meklē sadaļā Pirkšanas nosacījumi.

Ar TRX piekares sistēmas vingrojumu dažādību un integrētajiem fitnesa aksesuāriem un ekipējumu Tu būsi apguvis interesantu risinājumu dažādiem funkcionālajiem treniņiem savā sporta klubā. Tu apgūsi kā pareizi veikt pamata TRX un TRX RIP piekares sistēmas vingrojumus, kā arī to, kā šos vingrinājumus papildināt un kā tajos pareizi integrēt dažādu papildus fitnesa ekipējumu, lai izveidotu interesantu apļa treniņu, kas Tava sporta kluba grupu nodarbības padarīs daudz aizraujošākas.

 

Pēc šī 8 stundu kursa pabeigšanas tev būs iespējams:

  • Pareizi izpildīt dažādus piekares sistēmas vingrojumus
  • Pielāgot vingrojumus, lai tajos integrētu dažādus fitnesa aksesuārus un ekipējumu
  • Veidot dažāda veida apļa treniņus ar TRX un TRX RIP funkcionālā treniņa sistēmām un citiem fitnesa aksesuāriem un ekipējumu
  • Būt vienam no TRX treneriem un ieviest TRX savā fitnesa klubā, kā arī padarīt šo piekares sistēmu izmantošanu vēl funkcionālāku

 

Produktu atlaides: Visi TRX treneri pēc pabeigtām apmācībām var iegādāties TRX produktus par īpašu cenu.

 
Kursa materiāli: Apmācību laikā tu saņemsi TRX FUNCTIONAL treniņu kursa rokasgrāmatu (manuāli)


Sertifikācija: Pēc TRX apmācībām saņemsi starptautiski atzītu TRX sertifikātu elektroniskā veidā


Kursi visā Baltijā: Rīkojam TRX apmācības visas Baltijas valstīs, Lietuvā apmācības notiek krievu valodā, Igaunijā angļu valodā, bet Latvijā latviešu valodā. Ienāc mūsu apmācību kalendārā šeit un apskaties kurā vietā notiks tuvākās TRX apmācības tev vēlamajā valodā.

 

Visiem apmācību apmeklējiem ir veiksmīgi jānokārto apmācības, lai saņemtu kursa sertifikātu. Ikviens apmācību apmeklētājs, kurš no apmācībām kavēs 90 minūtes, vai vairāk neiegūs sertifikātu. Šādā gadījumā nauda par apmācībām netiek atgriesta.

 

 

Sazinieties ar mums:
Lai uzzinātu par apmācībām vairāk, vai noskaidrotu precīzāku informāciju sazieties ar mums:
apmacibas@trxtraining.lv 

Citas preces
TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.