Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

TRX GTC apmācības

Nr. TRXGTC 175,00 €  

2. līmenis: TRX® dažādu formātu grupu nodarbību kurss - GTC Attīsti savas TRX trenera prasmes augstākā līmenī, apgūstot un iemācoties organizēt dažādu formātu grupu nodarbības!

Ir noliktavā Pieejamība
* Preces cena norādīta ar PVN. Ja preces vērtība pārsniedz 70 Eur, iespējams noformēt kredītu sadarbībā ar InCredit Group. Vairāk informāciju meklē sadaļā Pirkšanas nosacījumi.


Palielini savas iespējas un maksimāli izmanto visu to, ko sniedz TRX piekares sistēma, ieviešot to grupu fitnesa nodarbībās. Šīs apmācības palīdzēs jums radīt jautru un inovatīvu grupu nodarbību, kas piemērota visiem fitnesa līmeņiem. Tu ne tikai iemācīsies TRX piekares sistēmas pamatus, bet arī to, kā ieviest TRX spēka un lokanības vingrojumus grupu treniņos.

 

 

Pēc šī 8 stundu kursa pabeigšanas tev būs iespēja:

 

  • Vadīt divu dažādu formātu TRX grupu nodarbības
  • Izveidot TRX grupu nodarbības pēc sava stila
  • Tehnika kā izveidot un vadīt grupu nodarbības
  • Pareiza TRX piekares sistēmas uzstādīšana un lietošana
  • Būt vienam no TRX treneriem un ieviest TRX savā fitnesa klubā vai citā iestādē

 

 

Produktu atlaides: Visi TRX treneri pēc pabeigtām apmācībām var iegādāties TRX produktus par īpašu cenu.


Kursa materiāli: Apmācību laikā tu saņemsi GTC treniņu kursa rokasgrāmatu


Sertifikācija: Pēc TRX apmācībām saņemsi starptautiski atzītu TRX sertifikātu elektroniskā veidā


Kursi visā Baltijā: Rīkojam TRX apmācības visas Baltijas valstīs, Lietuvā apmācības notiek krievu valodā, Igaunijā angļu valodā, bet Latvijā latviešu valodā. Ienāc mūsu apmācību kalendārā šeit un apskaties kurā vietā notiks tuvākās TRX apmācības tev vēlamajā valodā.

 

 

Visiem apmācību apmeklējiem ir veiksmīgi jānokārto apmācības, lai saņemtu kursa sertifikātu. Ikviens apmācību apmeklētājs, kurš no apmācībām kavēs 90 minūtes, vai vairāk neiegūs sertifikātu. Šādā gadījumā nauda par apmācībām netiek atgriezta.

 

 

Sazinieties ar mums:
Lai uzzinātu par apmācībām vairāk, vai noskaidrotu precīzāku informāciju sazināties ar mums:
apmacibas@trxtraining.lv

 

Citas preces
TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.