Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

TRX RIP apmācības

Nr. RTC 175,00 €  

Apgūsiet TRX Rip Trainer treniņa pamatus, un kā izmantot to darbā ar privātajiem klientiem.

Ir noliktavā Pieejamība
* Preces cena norādīta ar PVN. Ja preces vērtība pārsniedz 70 Eur, iespējams noformēt kredītu sadarbībā ar InCredit Group. Vairāk informāciju meklē sadaļā Pirkšanas nosacījumi.

Šajā astoņu stundu apmācību kursā apgūsi Rip Trainer treniņu pamatus un daudz vairāk. Uzzināsi par vingrinājumiem un kā tos pielāgot katram klientam pēc viņu fitnesa līmeņa. Uzzināsi kā lietot Rip Trainer, lai veiktu dinamiskus ķermeņa treniņus, un ieviest tos privāto klientu treniņprogrammās.

 

Pabeidzot šī apmācības tu varēsi:

  • Pareizi uzstādīt un lietot Rip Trainer, dažādās vietās un apstākļos
  • Lietot Rip Trainer, lai veiktu dinamisku treniņu
  • Droši un efektīvi apmācīt citus lietot Rip Trainer
  • Skaidri saprast labumus un iespējas kādas sniedz Rip treniņi
  • Pievienoties visiem TRX treneriem un ieviest TRX savā fitnesa klubā vai citā iestādē

 

Produktu atlaides: Visi TRX treneri pēc pabeigtām apmācībām var iegādāties TRX produktus par īpašu cenu.


Kursa materiāli: Apmācību laikā tu saņemsi RTC treniņu kursa rokasgrāmatu


Sertifikācija: Pēc TRX apmācībām saņemsi starptautiski atzītu TRX sertifikātu elektroniskā veidā


Kursi visā Baltijā: Rīkojam TRX apmācības visas Baltijas valstīs, Lietuvā apmācības notiek krievu valodā, Igaunijā angļu valodā, bet Latvijā latviešu valodā. Ienāc mūsu apmācību kalendārā šeit un apskaties kurā vietā notiks tuvākās TRX apmācības tev vēlamajā valodā.

 

 

Visiem apmācību apmeklējiem ir veiksmīgi jānokārto apmācības, lai saņemtu kursa sertifikātu. Ikviens apmācību apmeklētājs, kurš no apmācībām kavēs 90 minūtes, vai vairāk neiegūs sertifikātu. Šādā gadījumā nauda par apmācībām netiek atgriezta.

 

 

Sazinieties ar mums:
Lai uzzinātu par apmācībām vairāk, vai noskaidrotu precīzāku informāciju sazināties ar mums:
apmacibas@trxtraining.lv

 

 

Citas preces
TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.