Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

TRX

TRX STC apmācības

Nr. TRXSTC 175,00 €  

1. līmenis: TRX® piekares sistēmu pamatkurss - STC Apgūsiet TRX piekares sistēmas pamata vingrojumus un kā tos ieviest savos personāltreniņos ar klientiem.

Ir noliktavā Pieejamība
* Preces cena norādīta ar PVN. Ja preces vērtība pārsniedz 70 Eur, iespējams noformēt kredītu sadarbībā ar InCredit Group. Vairāk informāciju meklē sadaļā Pirkšanas nosacījumi.

Ar TRX piekares sistēmas vingrojumu dažādību tev būs fitnesa risinājums jebkuram klientam. Tu apgūsi kā pareizi veikt pamata TRX piekares sistēmas vingrojumus, kā arī kādi ir šo vingrojumu ieguvumi un mērķa muskuļu grupas, kā pārveidot un pielāgot katru vingrojumu pēc tā fitnesa līmeņa.


Pēc šī 8 stundu kursa pabeigšanas tev būs iespējams:

  • Pareizi izpildīt vairāk kā 70 piekares sistēmas vingrojumus
  • Pielāgot katru vingrojumu dažādiem fitnesa līmeņiem
  • Pielāgot pretastību un stabilitāti katram vingrojumam
  • Biežākās kļūdas treniņu laikā
  • Pareiza TRX piekares sistēmas uzstādīšana un izmantošana
  • Būt vienam no TRX treneriem un ieviest TRX savā fitnesa klubā, vai citā iestādē

 

Produktu atlaides: Visi TRX treneri pēc pabeigtām apmācībām var iegādāties TRX produktus par īpašu cenu.

 


Kursa materiāli: Apmācību laikā tu saņemsi STC treniņu kursa rokasgrāmatu


Sertifikācija: Pēc TRX apmācībām saņemsi starptautiski atzītu TRX sertifikātu elektroniskā veidā


Kursi visā Baltijā: Rīkojam TRX apmācības visas Baltijas valstīs, Lietuvā apmācības notiek krievu valodā, Igaunijā angļu valodā, bet Latvijā latviešu valodā. Ienāc mūsu apmācību kalendārā šeit un apskaties kurā vietā notiks tuvākās TRX apmācības tev vēlamajā valodā.

 

Visiem apmācību apmeklējiem ir veiksmīgi jānokārto apmācības, lai saņemtu kursa sertifikātu. Ikviens apmācību apmeklētājs, kurš no apmācībām kavēs 90 minūtes, vai vairāk neiegūs sertifikātu. Šādā gadījumā nauda par apmācībām netiek atgriesta.

 

 

Sazinieties ar mums:
Lai uzzinātu par apmācībām vairāk, vai noskaidrotu precīzāku informāciju sazieties ar mums:
apmacibas@trxtraining.lv 

Citas preces
TRX - mēs esam par kustību!

Mēs ticam, ka treniņos ir jābūt kustībai, nevis tikai muskuļiem. Mēs esam radījuši labāko treniņu sistēmu, treniņu programmas un apmācību kursus, lai palīdzētu sasniegt virsotnes, mērķus un rezultātus kādus vien vēlies.